text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Ilgtspējīgs piedāvājums

Mēs apzināmies mūsu produktu un pakalpojumu ietekmi uz vidi un sociālo jomu un koncentrējamies uz vietējiem iepirkumiem. Mēs arī piedāvājam SSAB uzlabotos augstas stiprības tēraudus un rūdītu tēraudu, kas ir stiprāks, vieglāks un arī izturīgāks. Mēs lepojamies, ka esam daļa no SSAB grupas, kas ir uzsākusi ilgtspējas ceļojumu tērauda revolucionizēšanai visā tā dzīves ciklā – no ražošanas līdz izmantošanai un ar 100 procentu pārstrādes līmeni. Šobrīd SSAB domnas izdala par 7% mazāk CO2 nekā vidēji ES, taču SSAB vēlas vēl vairāk samazināt emisijas. Izmantojot HYBRIT projekta inovācijas, SSAB jau 2026. gadā tirgū piegādās bezfosilo tēraudu.

Tibnor cieši sadarbojas ar citiem Ziemeļvalstu tērauda ražotājiem, kurus visus raksturo augsta kvalitāte un resursu efektīva ražošana. Papildus SSAB produktiem Tibnor ir ciešas attiecības arī ar Outokumpu, Ovako, Hydro, Celsa un Duferco Dansteel. 50—60% Tibnor materiālu šobrīd tie iepirkti no Ziemeļvalstu rūpnīcām.

Sasniegsim pārmaiņas kopā

Mēs esam pārliecināti, ka mēs kopā veidojam ilgtspējīgāku nākotni. Sazinieties ar mums, un mēs parūpēsimies, lai mēs kopā padarītu rītdienu mazliet labāku.

Sazināties ar mums
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.