text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Organizācija un cilvēki

Vadošais tērauda piegādātājs

Tibnor ir vadošais tērauda piegādātājs Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā. Sadarbojoties ar SSAB, mūsu piegādātājiem un klientiem, uzņēmums Tibnor apgādā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu rūpniecības jomas ar visplašāko tērauda un metāla izstrādājumu un pakalpojumu klāstu.

Organizācija

Tibnor ir pārstāvniecības, noliktavas un tērauda apstrādes centri Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā un Baltijas valstīs. Mūsu centrālais birojs atrodās Solna, pie Stokholmas.

Lasīt vairāk

Mūsu darbinieki un vērtības

Mēs vēlamies iegūt klientu uzticēšanos kā inovāciju partneris un dabiska izvēle. Mēs turam savus solījumus un veidojam noturīgas, ilgstošas attiecības, strādājam droši un atbildīgi. Mēs lepojamies ar to, ko darām, un, pats galvenais, —vienmēr cenšamies pārvarēt izaicinājumus.

Lasīt vairāk

Dabiskā koncepcija

Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.