text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Ilgtspējīga darbība

Mēs veidojam ilgtspējīgu darbību, nepārtraukti attīstot savas darba metodes, balstoties uz mūsu taupīgo filozofiju "SSAB One". Nepārtraukti uzlabojumi nozīmē pastāvīgu mācīšanos un ikdienas pilnveidošanos.

Mums ir pastāvīgi jāpilnveidojas, lai mēs aizvien būtu tirgū pieprasīti mūsu klientu, darbinieku un sabiedrības vidū. Kā mēs to nodrošinām? Mēs, Tibnor, izstrādājam savas darba metodes, balstoties uz mūsu taupīgo filozofiju "SSAB One". Mēs šādā veidā strādājam visās nodaļās un visās valstīs, lai nodrošinātu Tibnor konkurētspēju, novērstu atkritumus mūsu ražošanas procesos, palielinātu mūsu darba metožu un procesu efektivitāti un visu darbinieku, kas piedalās šajā darbā, iesaisti.

Visām mūsu nodaļām visās valstīs tiek organizētas ikdienas vai iknedēļas sanāksmes, lai pārvaldītu komandu darba slodzi un atrastu novirzes un jomas, kas būtu jāuzlabo. Mēs visās pārstāvniecībās koncentrējamies uz problēmu risināšanu, lai uzlabotu tā saucamo "normālo situāciju". Mērķis ir izmantot katra darbinieka zināšanas, lai mēs kopā kļūtu labāki. Tādā veidā mēs Tibnor radām darbinieku iesaisti.

Šādi strādājot, mēs veidojam efektīvus procesus un vienlaikus samazinām savas darbības ietekmi uz vidi. Mēs galvenokārt koncentrējamies uz emisiju samazināšanu, transporta uzpildes ātruma palielināšanu, materiālu izmantošanas uzlabošanu un enerģijas patēriņa un lūžņu samazināšanu. Mūsu prasība nolīgtajiem pārvadātājiem ir vismaz Euro 5, tādējādi mazinot mūsu CO2 emisijas.

Sasniegsim pārmaiņas kopā

Mēs esam pārliecināti, ka mēs kopā veidojam ilgtspējīgāku nākotni. Sazinieties ar mums, un mēs parūpēsimies, lai mēs kopā padarītu rītdienu mazliet labāku.

Sazināties ar mums
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.