Koncentrējieties uz savu pamatdarbību un ļaujiet Tibnor izdarīt pārējo

 

Uzņēmumiem, kas iepērk tēraudu un metālus, bieži ir jāapstrādā materiāls. Bet kādi apstrādes darbi tiešām rada papildu vērtību jūsu darbībā un par kuriem klienti ir gatavi maksāt?

Daļa apstrādes darbu ir svarīga, bet nav uzskatāma par pamatdarbības daļu. Bieži materiāls ir jāsagatavo dažādos veidos. Sagatavošana prasa laiku no jūsu darbiniekiem. Bieži apstrāde prasa brīvu platību jūsu ražotnē vai būvobjektā. kuru varētu izmantot citiem nolūkiem. Un Tibnor var palīdzēt šajā lietā.

Uzticiet materiālu sagatavošanu mums, lai tas būtu gatavs lietošanai, kad saņemat. Jūs varat sākt savu ražošanu uzreiz. Vienlaicīgi jūs atbrīvojaties no riska, ka gadīsies kļūda un iepirktais materiāls būs sabojāts jau pirms ražošanas sākšanas. Tā kā pielāgojam pareizo formātu pirms piegādes, jūs maksājat tikai par vajadzīgo daudzumu, izvairoties no zudumiem. Jūsu darbinieki var pievērsties saviem tiešajiem pienākumiem, tādējādi mēs radām vairāk vērtības jūsu klientiem.

Mums ir tirgū labākais un attīstītākais tīkls Ziemeļvalstīs un profesionāli darbinieki ar augstu kompetenci, kuri labprāt risina klientu vajadzības. Mūsu servisa centros ir dažādiem materiāliem specializētas iekārtas, tāpēc mēs varam izpildīt arī ļoti sarežģītas prasības. Mums ir trīs servisa centri Somijā, pieci Zviedrijā, trīs Norvēģijā, pa vienam Dānijā un Latvijā. Apskatīt kartē šeit 

Servisa centru pakalpojumi