Strūklošana


Strūklošana notiek mašīnā, kas met mazas tērauda daļiņas pret detaļu, lai to attīrītu no rūsas un netīrumiem. Tīrās detaļas ir ievērojami vieglāk izmantojamas ražošanā. Tibnor var strūklot līdz 2500 mm platas detaļas līdz tīrības pakāpei Sa 2,5.

Uzticot Tibnor tērauda tīrīšanu ar centrifūgas strūklošanu, jūs varat būt droši, ka visas materiālu virsmas būs apstrādātas ar strūklošanu un gatavas jūsu turpmākai ražošanai. Mēs garantējam tīrības pakāpi Sa 2,5, kas ir pamata prasība vairumā krāsošanas sistēmu. Mēs arī varam nokrāsot materiālu tiešā saistībā ar tīrīšanu ar centrifūgas strūklošanu. 

Centrifūgas strūklošana ir process, kurā rotējoša centrifūga met strūklošanas līdzekli ar lielu ātrumu pret strūklojamo virsmu. Tas ir tīrīšanas veids, kas noņem plāvu un rūsu no tērauda, tādējādi nodrošinot labāku metināšanas rezultātu un atvieglojot turpmāko apstrādi. Ar centrifūgas strūklošanu virsma nodrošina, piemēram, biezāku cinka kārtu karstajā cinkošanā, jo strūklošana ietekmē materiāla virsmas raupjumu. 

Tibnor kapacitāte
 Maks. augstums  500 mm
 Maks. platums  3 000 mm
 Maks. garums  24 000 mm

 Tīrības pakāpe Sa 2,5

 

Tibnor piedāvā strūklošanu trumulī un apstrādi ar šķembām trumulī.

Apstrāde trumulī ir gludināšanas metode, kas noņem atskarpes no mazākām detaļām. To panāk ar vibrācijām, keramiskajiem akmeņiem, ūdeni un savienojumu, kas ir ūdens un šķidrumu maisījums, kas, cita starpā, mazgā un attauko materiālu.

Ir divas trumuļa apstrādes mašīnas: ar šķembām un ar strūklošanu. Atšķirība ir tāda, ka ar šķembām, ko sauc arī par vibrācijas apstrādi, izmanto lielākas šķembas, kas raupji attīra materiālu. Trumuļa strūklotājā centrifūga met strūklošanas līdzekli (stieples gabalus/lodītes) pret detaļām. Tā noņem plāvu, bet uz detaļām var palikt trieciena pēdas.

Tibnor piedāvājums
 Apstrāde ar šķembām trumulī  300 kg (5 kg/detaļa)
 Strūklošana trumulī  500 kg (20 kg/detaļa)

 

 

Pēcapstrāde un papildus pakalpojumi

Caurumu veidošana

Caurumu veidošana ar urbšanu, lāzera vai plazmas griešanu