Toyota

Mazāks ķēdes posmu skaits palielina kvalitāti

 

Piegādātās karsti velmētas loksnes, kas sagrieztas vajadzīgajos garumos un montāžai gatavās detaļās, ietekmē ražošanu pozitīvi Toyota montāžas fabrikā Mjelbijā.

Toyota Material Handling Europes fabrikā Mjelbijā pašlaik izgatavo apmēram 80000 elektrisko iekrāvēju un 100000 palešu iekrāvējus gadā. Fabrikā notiek metināšana, krāsošana un montāža. Uzņēmums iepērk tērauda detaļas, kuras var uzreiz metināt bez papildus apstrādes, pēc tam tās tiek krāsotas un montētas gatavajā iekrāvējā. Tibnor, kam Toyota ir piešķīrusi 2016. gada piegādātāja balvu, piegādā karsti velmētas loksnes un apstrādātas detaļas. Tādējādi Toyota tieši laikā saņem visas vajadzīgās detaļas. Fabrika Mjelbijā ir lielākā iekrāvēju ražotne, kas Toyota ir Eiropā.

 

Izaicinājums

Toyota vajag izejmateriālus un detaļas noteiktā laikā un nepieciešamajā apjomā.

Priekš Toyota ražotnes Mjelbijā Tibnor uztur pasūtījuma krājumu ar dažādas kvalitātes karsti velmētām loksnēm. Krājumu administrē Toyota, bet loksnes pieder Tibnor, līdz Toyota tās izņem no krājuma.

– Turēt īpašumā savu noliktavu maksā daudz un prasa lielu saskaņošanu starp piegādātāju un klientu, bet ar šo risinājumu Tibnor var reaģēt neatkarīgākā veidā, bet lokšņu pieejamība Toyota ir simtprocentīga, saka Magnuss Anderšons, Toyota Material Handling Manufacturing Zviedrijā iepirkumu direktors.

Apstrāde

Tibnor nepārtraukti uzrauga, ka Toyota vajadzīgās detaļas vienmēr saņem laikā. Apstrādātās detaļas Tibnor piegādā no Šēpingas atbilstoši Toyota ražošanas vajadzībām. Karsti velmētas loksnes piegādā no Būrlenges uz Toyota noliktavu vienmēr vajadzīgajā apjomā.

Panākumu atslēga ir cieša sadarbība. Tibnor ir ieguldījis savu ražošanas spēju ciešā sadarbībā ar Toyota konstruktoriem.

– Mums ir cieša sadarbība, kurā klients ir iesaistīts visā procesā. Kas attiecas uz biezajām loksnēm, izmantojam apakšpiegādātāju, kas apstrādā mūsu sagriezto tēraudu. Labā sadarbība ar mūsu apakšpiegādātājiem nozīmē, ka varam piegādāt to, ko Toyota vēlas attiecībā uz izpildes kvalitāti un piegāžu uzticamību, saka Jūhans Būtolds, Tibnor klientu vadītājs.

 

Īsumā

Toyota

Toyota Material Handling Europes ražotne Mjelbijā, Zviedrijā, ir uzņēmuma lielākā iekrāvēju ražotne Eiropā.

Izaicinājums

Vissvarīgākais ir, ka Toyota iekrāvēju komponenti atbilst augstākajām kvalitātes prasībām konkurences cīņā.

Apstrāde

Tibnor piegādā izejmateriālus un montāžai gatavas detaļas ciešā sadarbībā ar Toyota, kas laika gaitā nozīmē pozitīvu iekrāvēju dizaina un slodzes kapacitātes attīstību.


https://toyota-forklifts.eu/