Huddig

Risinājums: augstas izturības tērauds


Ne tikai automašīnas, bet arī smagās rūpnieciskās mašīnas tagad izmanto hibrīda tehnoloģiju. Pilnīgi noteikti ekskavators Tigon Technology no uzņēmuma Huddig ir tālu atstājis aizmugurē konkurentus ar videi draudzīgām un energoefektīvām īpašībām.

2009. gadā uzņēmums Huddig nolēma, ka dažu gadu laikā tas piedāvās ekskavatoru, kas noteiks jaunu degvielas taupības standartu, izmantojot pilnīgi jaunu transmisiju ar hibrīda tehnoloģiju.

Huddig kopš 1959. gada ir izaudzis no astoņiem darbiniekiem līdz simtiem un saražojis vairāk nekā 10000 ekskavatoru. Darbības pamats vienmēr ir bijis jauna domāšana, un novatoriskums ir uzskatīts par labāko veidu, kā konkurēt. Pienāca laiks spert vēl vienu soli uz priekšu ar šo koncepciju.

Izaicinājums

Lai samazinātu enerģijas patēriņu, Huddig vēlējās izmantot hibrīda tehnoloģiju, kurā riteņa kustība rada enerģiju elektroakumulatoram, kas pēc tam darbina elektromotorus. Problēma bija atrast vietu motoram pie katra riteņa, jo tad vajadzēja noņemt asis, kas nozīmēja, ka uz rāmjiem ir lielāka slodze.

Tibnor palīdzēja atrisināt šo problēmu izvēloties augstas izturības tēraudu no SSAB, kā rezultātā rāmis kļuva izturīgāks un varēja atbrīvot vietu motoriem. Tādā veidā Tigon Technology var ietaupīt daudz degvielas, piemēram, izslēdzot dīzeļdzinēju, kad izmanto tikai pacēlāju, vai tā, ka vadības sistēma nodrošina, ka katram ritenim vienmēr ir pareizais vilces spēks. Tā tika iegūts ļoti veiksmīgs rezultāts, kas piesaistījis jaunus klientus, kas jautā, kad tad beidzot ekskavators būs pārdošanā.


Apstrāde

Uzņēmums Huddig ir sadarbojies ar Tibnor ne tikai attiecībā uz Tigon Technology. Daudzus gadus Tibnor ir apgādājis Huddig ar tērauda loksnēm, kabīnes konstrukcijām un rāmjiem vairākiem ekskavatoriem, kā arī lielā mērā apstrādājis šo produktu loksnes.

– Kad izgatavojat kādu produktu, protams, svarīgi ir saņemt paleti ar gatavām detaļām, kas pašiem vairs nav jāapstrādā, bet var ņemt uzreiz un sametināt kopā, stāsta Mikaēls Lindgrēns, Tibnor pārdevējs un tie, kas kārto saziņu ar Huddig.

– Daļēji tiek ietaupīts laiks, tā pat jums nav jāiegulda dārgās iekārtās.

 

 

Īsumā

Huddig

Zviedrijas uzņēmums, kas izgatavo un tirgo ekskavatorus 13 valstīs.

Izaicinājums

Iegūt pietiekami stiprus rāmjus, lai varētu uzstādīt elektromotorus riteņu asu vietā un iegūt pilnīgi jaunu hibrīda piedziņas ekskavatoru.

Apstrāde

Rāmjus izgatavo no augstas izturības tērauda, ko piegādā Tibnor un SSAB. Tibnor veic arī lielu daļu Huddig koncerna lokšņu apstrādi, piemēram, strūklošanu, liekšanu un griešanu.

 

http://www.huddig.com/