Häggblom

Milžiem vajadzīgas stipras kājas


Mašīnbūves uzņēmums Häggblom ir darba mašīnu smagsvaru klasē. Tas ir uzņēmums, kas nebaidās no smagiem uzdevumiem.

Uzņēmums izgatavo tērauda agregātus smagajai tehnikai. Giganta kausi, kas vienā paņēmienā aprij pusi soda laukuma un ratiņi, kas nes un pārvieto debesaugstus ostu krānus.

– Mums izdodas piesaistīt pasaulē vissarežģītākos projektus. Var teikt, ka, jo lielāks un sarežģītāks projekts, jo konkurētspējīgāki mēs esam, saka Juka Oravainens, atbildīgais par iepirkumiem uzņēmumā.

 

Viņiem ir laba reputācija, tie ir produkti ar augstāko kvalitāti, kas izbrauc no fabrikas Kārlebijā. Oravainens saka, ka viņš pārstāv uzņēmumu, kas ievēro bezkompromisu kvalitāti laikā, kas daudzi rūpnieciskie ieguldījumi tiek veikti, balstoties uz izmaksu kritērijiem.

– Mūsu klienti, kas strādā smagos apstākļos, māk novērtēt uzticamu aprīkojumu. Tas izmaksā dārgi, ja darbs apstājas ietaupīto izmaksu dēļ.

Izaicinājums

Pirms dažiem gadiem uzņēmums sāka modernizēt ražošanu. Viņiem vajadzēja efektīvāku detaļu plūsmu, rakšanas kauss, piemēram, sastāv no daudzām dažādām sastāvdaļām, kuras turēt noliktavā ir dārgi un neizdevīgi.

Tātad viņiem bija divas izvēles: atjaunināt savas griešanas iekārtas vai iepirkt jau gatavas apstrādātas loksnes no Tibnor. Pēc Tibnor servisa centra Seinejoki apmeklēšanas, izvēle bija par labu gatavām detaļām no Tibnor. Uzņēmums izvairījās no liela ieguldījuma savās apstrādes iekārtās, samazināja savu noliktavu un efektivizēja materiālu plūsmu. Turklāt Tibnor varēja piedāvāt vairākas apstrādes iespējas. Materiāls bija jau zināms, jo iepriekš uzņēmums bija iepircis tērauda loksnes no SSAB.

Apstrāde

Šodien Tibnor uzņēmums piegādā grieztas, strūklotas, liektas un atlocītas detaļas. Kad detaļas nonāk uzņēmumā, tās ir gatavas metināšanai un montēšanai. Uzņēmums tagad var koncentrēties uz savu plānošanu un metināšanas jaudu.

– Mums ir metināšanas roboti, kas der noteiktu uzdevumu pildīšanai, bet nav iekārtu, kas var aizstāt mūsu talantīgos metinātājus. Viņi ir pēdējais posms kvalitātes ķēdē un ļoti nozīmīgi gala produkcijai.


Sadarbība izpaužas arī kā pievienotā vērtība klientiem, galvenokārt pateicoties jaunajām spēcīgajām tērauda markām, ko izmanto Tibnor.

– Esam samazinājuši svaru par 30 procentiem, tik un tā saglabājot triecienizturību rakšanas kausā, kas nozīmē, ka mūsu klienti var ietaupīt enerģiju.

Uzņēmums ir saņēmis vairākus svarīgus pasūtījumus tieši tāpēc, ka varam piegādāt ātrāk nekā konkurenti.

– Tagad, kad tirgus ir mierīgs un ieguldījumu lēmumi ir ilgāki, klienti nosaka vēl augstākas prasības ātrām piegādēm.

 

 

 

Īsumā

Häggblom
Uzņēmums izgatavo tērauda agregātus smagajai tehnikai. Viņu galvenā īpašība ir: mūsdienīgi risinājumi un bezkompromisa kvalitāte.

Izaicinājums
Pirms dažiem gadiem uzņēmums sāka modernizēt ražošanu. Viņiem vajadzēja efektīvāku detaļu plūsmu, nodrošināt kvalitāti un koncentrēties uz savu pamata darbību.

Apstrāde
Šodien Tibnor uzņēmumam piegādā grieztas, strūklotas, liektas un atlocītas detaļas.

 

http://www.haggblom.fi/