Europress

Vajadzībām pielāgota piegāde atvieglo dzīvi


Kad tērauda sijas, loksnes un īpašas detaļas tiek piegādātas uzņēmumam Europress, tie ir iepakoti un sašķiroti īpašā veidā, lai atvieglotu montieru un metinātāju darbu.

Tie ienāk pa vienu ražotnes galu. Pēc izmēriem sagrieztas īpašas detaļas un tērauda loksnes, kas sagrieztas ar lāzeru, plazmu vai degli Tibnor servisa centrā Seinejoki. Tāpat no serviscentra Hīvinkē tiek piegādātas arī tērauda sijas un caurules pēc nepieciešamajiem garumiem un atbilstošajiem caurumiem. Daļa materiālu tiek piegādāti uz speciāli veidotas paletes, lai detaļām varētu piekļūt klāt pēc iespējas vieglāk. Tādā veidā darbs ar montāžu un metināšanu sākas nekavējoties, un Europress var koncentrēties uz savu pamatdarbību, tas ir, plānošanu un ražošanu.


Europress ir Somijas ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1970. gadu beigās. Uzņēmums ražo atkritumu preses dažādiem nolūkiem.

Izaicinājums

Europress atkritumu presēm ir jāiztur liela slodze, karstums un aukstums, kvalitātes prasības ir augstas.

— Europress ir jākoncentrējas uz savu ražošanu, un mūsu darbs ir nodrošināt, ka viņiem ir labi priekšnosacījumi tam. Mēs vēlamies nodrošināt viņu vajadzības un piedāvājam risinājumu, kurā ņemta vērā produktu izstrāde, materiāli, apstrāde un piegāde, stāsta Tibnor reģionālais vadītājs Marko Karpinens.

Viedās atkritumu preses, kas arvien biežāk tiek izmantoti pārstrādes stacijās visā Somijā, ir viens no Europress jaunumiem. Tur parastie patērētāji var šķirot un pārstrādāt plastmasas un papīra atkritumus. Europress atkritumu prese saspiež atkritumus, un tvertnes īpašnieks var klātienē sekot, cik aizpildīta ir tvertne, tādējādi optimizējot iztukšošanu. Tam savukārt ir pozitīva ietekme uz vidi, jo īpašniekam nav jāpārvadā gaiss, kā bieži gadās ar nesaspiestem atkritumiem.

Apstrāde

No Tibnor servisa centriem Seinejoki un Hīvinkē uzņēmumam Europress piegādā ar lāzeru grieztas tērauda caurules, pēc izmēriem grieztas tērauda detaļas un tērauda loksnes. Daļa materiālu no Tibnor tiek piegādāta uz paletēm, atbilstoši klientu vajadzībām. Tiek piegādātas apmēram 160–200 tonnas tērauda mēnesī.

Tibnor un Europress sadarbībai ir dziļas saknes, uzņēmumi cieši sadarbojas jau dzaudzu gadu garumā. Kopā tiek apspriesti jauni risinājumi, jo īpaši, ja rodas kādas īpašas vajadzības, kas prasa tēraudu ar speciālām īpašībām. Izstrādes darbā sadarbība ir ļoti svarīga. Gan attiecībā uz programmatūru viedajām atkritumu presēm, gan tēraudu, no kā izgatavo tvertnes. Marko Āltio, Europress attīstības direktors, stāsta, ka katrs kilograms, ko var noņemt gala produktam, taupa vidi, jo ir zemāks degvielas patēriņš pārvadājot.

– Tāpēc mūs īpaši interesē jaunas tērauda markas vai tehnoloģijas, kas var mums palīdzēt.


 

Īsumā

Europress
Projektē un izgatavo atkritumu apstrādes aprīkojumu, tostarp atkritumu preses uzņēmumiem un patērētājiem.

Izaicinājums
Atkritumu presēm ir jāiztur liela slodze, karstums un aukstums, kvalitātes prasības ir augstas.

Apstrāde
Tibnor uzņēmumam Europress piegādā ar lāzeri grieztas tērauda caurules, pēc izmēra sagrieztus tērauda komponentus un tērauda plāksnes. CNC apstrādātās daļas, ko Tibnor pasūtījis no saviem apakšpiegādātājiem. Daļa materiālu no Tibnor tiek piegādāta uz paletēm, atbilstoši klientu vajadzībām.

 

https://www.europress.fi/